VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "законодавство україни у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри" (27 вересня 2019 року)
27 вересня 2019 року Науково-освітнім центром з інтелектуальної власності спільно з кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України було проведено VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри».
Захід об’єднав студентів та молодих вчених з 17 університетів України, а також закордонних дослідників з м. Страстбург (Франція) та м. Аліканте (Іспанія).
Пленарне засідання конференції розпочалося з вітального слова заступника декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків, д.ю.н., професора Отраднової О.О. та в.о. завідувача кафедри інтелектуальної власності, директора Науково-освітнього центру з інтелектуальної власності, д.ю.н., доцента Кодинця А.О., які наголосили на актуальності теми конференції та важливості прийнятих законодавчих змін у сфері інтелектуальної власності.
З вітальним словом також виступила професор кафедри інтелектуальної власності, академік НАПрН України, директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, д.ю.н., професор Орлюк О.П., яка розповіла про значення розробки проекту Національної стратегії інтелектуальної власності, його вплив на реформування державної політики у сфері інтелектуальної власності, що дозволить прискорити інноваційний розвиток України відповідно до вимог Угоди про асоціацію з ЄС.
Представники НДІ інтелектуальної власності НАПрН України виступили із цікавими доповідями щодо актуальних проблем у сфері інтелектуальної власності. Так, заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, патентний повірений, к.ю.н. Сопова К.А. розповіла про поняття та види академічного плагіату, а також методи його виявлення. Сучасний стан і перспективи розвитку судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності висвітлив у своїй доповіді судовий експерт, патентний повірений, к.ю.н. Петренко С.А.
Усі учасники заходу взяли участь у активній дискусії та висловили власні думки щодо перспектив Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності.
За результатами проведеної конференції було випущено електронний збірник матеріалів.
Виступ з вітальним словом в.о. завідувача кафедри інтелектуальної власності Кодинця А.О.
Зліва направо: заступник декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Отраднова О.О., в.о. завідувача кафедри інтелектуальної власності Кодинець А.О., судовий експерт Петренко С.А.,заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Сопова К.А.
Учасники VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів
Зліва направо: радник дирекції НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Дорожко Г.К., заступник декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Отраднова О.О., директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Орлюк О.П., судовий експерт Петренко С.А. та заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Сопова К.А.
Робота секції конференції